Apmaksa/PiegādeVeikt pasūtījumu mājaslapā www.pakom.lv var gan juridiskās, gan fiziskās personas! Pievienojot Jūsu izvēlēto preci "Grozam", ir jāpārliecinās, ka ir izvēlēts pareizais izmērs, preču krāsa un daudzums. Noformējot pasūtījumu, obligāti norādiet piegādes veidu un vēlamo preču saņemšanas vietu. Apmaksas veidi: skaidra nauda, maksājuma karte vai bankas pārskaitījums. Pēc pasūtījuma noformēšanas gaidiet, kad mūsu menedžeris ar Jums sazināsies telefoniski vai pa e-pastu, lai apstiprinātu Jūsu pasūtījumu un vienotos par piegādes termiņiem.Apmaksa/Piegāde

Piegāde


Piegādes izmaksas:

1.variants

Saņem veikalā BEZMAKSAS pēc adreses: Ganību dambis 21B, Rīgā.
Darbdienās 8.00-16.00.

2.variants
Komforta piegāde ar OMNIVA kurjeru:
Rīga - 5.00 EUR
Latvija - 10.00 EUR

3.variants

Saņem OMNIVA pakomātā.
Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar OMNIVA pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā.  UZMANĪBU! Iespējami kavējumi sūtījumu piegādē!

Veicot preču pasūtījumu, tā kopējais svars nedrīkst pārsniegt 30 kg, kā arī preces izmēri nedrīkst pārsniegt 38x64x41 cm. Viena sūtījuma izmaksas uz jebkuru pakomātu Latvijā ir 3.00 EURPirkumiem  virs 50.00 EUR piegāde uz OMNIVA pakomātu - BEZMAKSAS.
Kad sūtījums tiks ievietots terminālā, uz Jūsu norādīto mobilo telefonu/e-pastu tiks nosūtīta ziņa ar unikālu kodu, kuru ievadot termināla sistēmā, automātiski atvērsies skapīša durvis, kurā atrodas Jums adresētais sūtījums. Maksimālais sūtījuma uzglabāšanas laiks terminālā ir 7 dienas.

Pasūtījumu izsūtīšana  no mūsu noliktavas notiek 2x nedēļā – otrdienās un ceturtdienās.

Ja rēķins netiek apmaksāts 10 dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts.

Paldies par pirkumu!