Apmaksa/Piegāde


Veikt pasūtījumu mājaslapā www.pakom.lv var gan juridiskās, gan fiziskās personas! Pievienojot Jūsu izvēlēto preci "Grozam", ir jāpārliecinās, ka ir izvēlēts pareizais izmērs, preču krāsa un daudzums. Noformējot pasūtījumu, obligāti norādiet piegādes veidu un vēlamo preču saņemšanas vietu. Apmaksas veidi: skaidra nauda/maksājuma karte (preču saņemšanai mūsu veikalā) vai bankas pārskaitījums. Pēc pasūtījuma noformēšanas gaidiet, kad mūsu menedžeris ar Jums sazināsies telefoniski vai pa e-pastu, lai apstiprinātu Jūsu pasūtījumu un vienotos par piegādes termiņiem.
UZMANĪBU!!! Lūdzam NEAPMAKSĀT pasūtījumu pirms rēķina saņemšanas.Apmaksa/Piegāde

Piegāde


Piegādes izmaksas:

1.variants

Saņem veikalā BEZMAKSAS pēc adreses: Ganību dambis 21B, Rīgā.
Darbdienās 8.00-16.00.

2.variants
Komforta piegāde ar OMNIVA kurjeru:
Rīga
0 - 10kg     5.00 EUR
10 - 50kg   10.00 EUR

Latvija(lielākās pilsētas un novadi)*
0 - 10kg      7.00 EUR
10 - 50kg   15.00 EUR

Latvija(pārējās pilsētas)
0 - 10kg      10.00 EUR
10 - 50kg    20.00 EUR

* Aizkraule, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valmiera, Ventspils.
Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov.

3.variants

Saņem OMNIVA pakomātā.
Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar OMNIVA pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā. Baltijas sūtījumu terminālu tīkls ietver 188 pakomātus.

OMNIVA:
-Atvērts 24 stundas;
-Izdevīgas cenas;
-Ātra piegāde.

Veicot preču pasūtījumu, tā kopējais svars nedrīkst pārsniegt 30 kg, kā arī preces izmēri nedrīkst pārsniegt 38x64x41 cm. Viena sūtījuma izmaksas uz jebkuru pakomātu Latvijā ir 3.00 EUR
Kad sūtījums tiks ievietots terminālā, uz Jūsu norādīto mobilo telefonu/e-pastu tiks nosūtīta ziņa ar unikālu kodu, kuru ievadot termināla sistēmā, automātiski atvērsies skapīša durvis, kurā atrodas Jums adresētais sūtījums. Maksimālais sūtījuma uzglabāšanas laiks terminālā ir 7 dienas.
OMNIVA pakomāti ir pieejami 22 Latvijas pilsētās: Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Cēsis, Jēkabpils, Jūrmala, Ogre, Rēzekne, Tukums, Valmiera, Ventspils, Talsi, Kuldīga, Saldus, Sigulda, Bauska, Dobele, Limbaži, Madona, Salaspils, Gulbene.


Ja rēķins netiek apmaksāts 10 dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts.

Paldies par pirkumu!